Cyber polisy

Włamanie do firmowej sieci komputerowej może doprowadzić do wielu różnych ekspozycji takich jak wymuszenia cybernetyczne, niszczenie danych, wyciek danych konsumentów, transmisja wirusów i niebezpiecznego oprogramowania.

Jeżeli nastąpi naruszenie danych lub bezpieczeństwo firmowej sieci komputerowej, solidna polisa cyber risk pozwoli przetrwać każdą burze.

GF Broker pomoże Twojej organizacji zidentyfikować ryzyko i podjąć racjonalną decyzję w kwestii ubezpieczenia.
Przygotujemy dedykowany program który zapewni finansowe bezpieczeństwo na wypadek roszczeń osób trzecich związanych z bezpieczeństwo firmowej sieci komputerowej oraz naruszeniem danych i pokryje ewentualne koszty przywrócenia systemu do działania.


Ubezpieczenia IT to także możliwość zabezpieczenia przed finansowymi skutkami błędów i zaniedbań które, mogą się wydarzyć na przykład w pracy konsultanta ERP i programisty.
Nawet jak nie popełniasz błędów może się okazać że niezadowolony klient będzie próbował na drodze sądowej szukać korzystnych dla siebie rozwiązań bez względu gdzie Twoim zdaniem leży prawda.
Dobrze skonstruowana polisa E&O pozwoli na pokrycie kosztów obrony sądowej przez zasadnymi lub niezasadnymi roszczeniami niezadowolonych kontrahentów.

GF Broker wie jak przygotować dla Twojej firmy najlepsze rozwiązanie ubezpieczeniowe.

Czy wiesz że...

  • Czy wiesz że...

    W roku 2020 w województwie łódzkim wybuchło 7164 pożarów z czego 35 to duże zdarzenia z wielomilionowymi stratami. W całej Polsce w 2020 roku było 128754 pożarów czyli 352 dziennie.

  • Cytat

    "Wszystko trzeba robić tak prosto, jak to tylko jest możliwe, ale nie prościej" Albert Enstein.

    "Ten który wie najwięcej, wie jak mało wie." Thomas Jefferson

    "Rozwój jest niemożliwy bez zmiany a ci, którzy nie potrafią zmienić swojego myślenia, nie potrafią zmienić niczego" - George Bernard Shaw