RODO

W branży ubezpieczeniowej prywatność i poufność danych to jedna z najistotniejszych kwestii.
Priorytetem GF Broker było i zawsze będzie bezpieczeństwo danych naszych klientów. Podlegają one bardzo szczególnej ochronie, jaką jest tajemnica zawodowa.
Dane te są zabezpieczne w sensie fizycznym – stosujemy najnowsze systemy komputerowe i programy antywirusowe.
Jeżeli przekazujemy dane naszych kilentów to tylko do zakładów ubezpieczeń z którymi współpracujemy wyłacznie w celu realizacji naszej usługi.
Zespół GF Broker to grupa odpowiedzialnych osób, która przeszła odpowiednie szkolenia i wie jak obchodzić się z danymi naszych klientów.
GF Broker stosuje się do obowiązujących przepisów. Jesteśmy transparentni – jasno pokazujemy, jakie dane przetwarzamy, w oparciu o jakie przepisy, i jakie konkretnie prawa przysługują  naszym  klientom  w  tym  zakresie. Informacje znajdują się w zakładce Klauzula Informacyjna

Czy wiesz że...

  • Czy wiesz że...

    W roku 2020 w województwie łódzkim wybuchło 7164 pożarów z czego 35 to duże zdarzenia z wielomilionowymi stratami. W całej Polsce w 2020 roku było 128754 pożarów czyli 352 dziennie.

  • Cytat

    "Wszystko trzeba robić tak prosto, jak to tylko jest możliwe, ale nie prościej" Albert Enstein.

    "Ten który wie najwięcej, wie jak mało wie." Thomas Jefferson

    "Rozwój jest niemożliwy bez zmiany a ci, którzy nie potrafią zmienić swojego myślenia, nie potrafią zmienić niczego" - George Bernard Shaw