Rozwiązania dla flot

Specjaliści GF Broker razem z Tobą opracują najlepszy sposób ubezpieczenia Twojej floty samochodowej, nie tylko z perspektywy bieżącej składki, ale również w perspektywie wielu lat - pomagając kontrolować przyszłe wydatki na ubezpieczenia.

Zawsze podchodzimy indywidualnie do sytuacji naszych klientów, omawiając specyficzne potrzeby ubezpieczeniowe konkretnej floty i tolerancję naszego klienta na ryzyko. Uważnie analizujemy historię szkód, doświadczenie kierowców, zasady bezpieczeństwa obowiązujące w firmie. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nigdy nie zapłacisz więcej niż powinieneś.

Mamy doświadczenie w organizowaniu ochrony dla dużych flot przekraczających 200 pojazdów jak również micro flot składających się z 10 pojazdów.

Czy wiesz że...

  • Czy wiesz że...

    W roku 2020 w województwie łódzkim wybuchło 7164 pożarów z czego 35 to duże zdarzenia z wielomilionowymi stratami. W całej Polsce w 2020 roku było 128754 pożarów czyli 352 dziennie.

  • Cytat

    "Wszystko trzeba robić tak prosto, jak to tylko jest możliwe, ale nie prościej" Albert Enstein.

    "Ten który wie najwięcej, wie jak mało wie." Thomas Jefferson

    "Rozwój jest niemożliwy bez zmiany a ci, którzy nie potrafią zmienić swojego myślenia, nie potrafią zmienić niczego" - George Bernard Shaw